Akcie

Pôvodná cena:                                          259,19 EUR
Aktuálna cena so zľavou 5%: 246,00 EUR + doprava zdarma

Jazda na sajdke

Pierre Henry navrhol Lily Rose jazdu vo svojej sajdke cez obrovské prérie, ktoré sa rozprestierajú na východ od Skalistých hôr. Na cestu vyrazili skoro ráno, aby si vychutnali chladný ranný vzduch. Motocykel začal zvyšovať rýchlosť. Lily Rose lomcovali emócie. Nikdy predtým nemala príležitosť povoziť sa na takomto vzrušujúcom vozidle! Keďže jej srdce vibrovalo v synchronizácii s rytmom motora, zavrela oči a užívala si chladný vietor, ktorý jej hladil tvár. Práve keď otvorila naširoko ústa, aby si vychutnala intenzívne potešenie z rýchlosti ... vletel jej do hrdla obrovský chrobák. Nikto nevie, čo sa s chrobákom stalo, ale pokiaľ ide o Lily Rose, stala sa z nej zarytá vegetariánka.

Pôvodná cena:                                         177,50 EUR
Aktuálna cena so zľavou 5%:  169,00 EUR + doprava zdarma

Moja prvá láska

Keď som videl jeho zmyselné krivky, okamžite som sa zaľúbil. Elegantný a jedinečný spôsob premiestňovania ma pobláznil. Bola to láska na prvý pohľad. Tento malý krásavec je a bude navždy mojim najobľúbenejším autom. Jediný problém je, keď ide celá rodina nakupovať, sme trocha stiesnení. Keď sme prišli z nákupu potravín, poprosil som suseda, aby pomohol mojej manželke výjsť z auta,  pretože bola zastrčená medzi konzervami paradajok a pracím práškom.  A aby sa nezabudlo na umelé dýchanie, poskytnuté môjmu synovi a jeho sestre, ktorá mala na hlave pohár šľahačky. Na jej zbieranie sme opatrne použili špachtľu, aby sme minimalizovali straty. Čo sa mňa týka, nemal som žiadne potiaže s výnimkou toho, že som sedel na kocke masla, po ktorom som sa bezproblémovo šmykol von z auta.

Pôvodná cena:                                         271,44 EUR
Aktuálna cena so zľavou 5%: 258,00 EUR + doprava zdarma

Golfisti vo vozíku

Aj keď to vyzeralo na dážď, Bob chcel hrať golf za každú cenu. Skutočne to  nebolo jednoduché, ale podarilo sa mu presvedčiť Steva, svojho najlepšieho priateľa, zahrať si jednu hru. Po výbere ideálnej golfovej palice na daždivý deň, bol Bob pripravený na svoj prvý odpal, keď zrazu čierny mrak prekryl oblohu. Bob zdvihol palicu nad ramená v perfektnom náprahu. V tom momente niekoľko malých kvapiek pokropilo green, ale on sa sústredil na miesto, kde sa chystal trafiť loptičku. Zdvihol palicu o niečo vyššie, keď .... udrel blesk vo vzdialenosti sotva desať metrov. Aj keď sa Bob ešte triasol tri dni, podaril sa mu najdlhší odpal v histórii. Loptičku stale nenašli.